My Sweet Dreams

199 Kč

Rádi si pochutnáváte na vybraných lahodných dezertech, ale máte obavy o svoji linii? Hoďte je za hlavu. Díky čajovým směsím inspirovaným lahodnými dezerty můžete nyní „mlsat“, co hrdlo ráčí třeba několikrát denně. Čaje jsou zabaleny v elegantní krabičce, a tedy vhodné jako originální dárek.

Obsah balení: 30 pyramidových sáčků

 

Skladem

Užívat si tak denně smyslné chuti lahodných, světově proslulých dezertů…a nejraději v elegantním doprovodu toho nejlepšího čaje…

Přání beze zbytku splněno! Díky stylově zabalené dárkové sadě kvalitních čajových směsí, inspirovaných právě těmito dezerty. Láskyplně a s hřejivým pocitem naprostého uspokojení je možno „mlsat“ třeba několikát za den, bez jakéhokoli nebezpečí pro štíhlou linii.

Sada má i pro svého dárce jednu „sladkou“ výhodu. Zdlouhavým balením totiž rozhodně nezdrží. Stačí jen odstranit ozdobný rukáv a dárek snů je okamžitě připraven udělat radost.

Složení:
Černé čaje: Chocolate Brownie – luxusní chutě hořké čokolády a vybrané směsi oblíbených černých čajů z Ásámu a Cejlonu tvoří dokonalou kombinaci. Spolehlivě zachutná a okouzlí smysly.
Zelené čaje: Mango Souffle – chuť vybraného zeleného čaje se skvěle snoubí s podmanivými exotickými tóny manga a netradičního liči. Zachutná a povzbudí kdykoli během dne.

Hmotnost 10 kg

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “My Sweet Dreams”